Haber

Erdoğan’dan 2. mesaj: Başarıyı zaferle taçlandırmanın zamanı geldi

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyların yüzde 49,5’ini alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırmanın şimdi tam zamanı…” dedi.

Erdoğan, 28 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Değerli hemşerilerim ve meslektaşlarım, Cumhur İttifakı olarak ülkemizin en kritik seçimlerinin ilk sınavını geçtik, hamdolsun. Provokasyonlara gelmeden, baskılara, yıldırmalara kulak asmadan, boyun eğmeden gayret gösterdik. Her birinize emekleriniz, çabalarınız ve fedakarlıklarınız için teşekkür ediyorum.Bana sizler gibi yoldaşlar verdiği için Rabbime binlerce kez şükrediyorum.

Şimdi 14 Mayıs’ta yakaladığımız başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırma zamanı… 27 Mayıs darbesinin 63. yıl dönümünden bir gün sonra, 28 Mayıs’ta ikinci tip seçimler yapılacak.

Biz milli iradeyi, vatana ve millete hizmet sevgisini siyasetinin merkezine koyan bir ittifakız. Bizlere sahip çıkan, bu uğurda gerektiğinde tanklara meydan okuyan milletimize minnet borcumuzu ancak daha çok çalışarak, daha çok koşarak ödeyebiliriz.

Türkiye bizden hizmet bekliyor, eylem bekliyor, milletimiz bizden onu hedefleriyle buluşturmamızı bekliyor. Depremzedelerimiz bir an önce yaralarını sarmamızı bekliyor.

28 Mayıs seçimi için sandık renginin belirlenmesiyle fiilen çalışmalara başladık. İnşallah önümüzdeki günleri en keyifli ve verimli şekilde değerlendireceğiz.

28 Mayıs’ı Allah’ın izniyle Türkiye’nin yüzyılının müjdecisi yapacağız. Sana güveniyorum.”

haberderince.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu